Pá 14. 8. 2026Alan

soupeři liga mistrů

Ilustrační fotoFotbal

Sparta se v Lize mistrů potká s Feyenoordem, Manchesterem City i Interem Milán. Je to těžký los, říká trenér

Fotbalisté Sparty se v hlavní fázi Ligy mistrů představí na hřišti Feyenoordu Rotterdam, kam v červnu z Letné zamířil dánský trenér Brian Priske. Venku je čeká také Leverkusen, za nějž nastupují bývalí hráči Pražanů brankář Matěj Kovář a útočník Patrik Schick. Úřadující čeští mistři budou hrát i na stadionu věhlasného Manchesteru City a Stuttgartu. Na Letné pak vyzvou Inter Milán, Atlético Madrid, Salcburk a Brest. Rozhodlo o tom dnešní losování v Monaku. Rozpis zápasů zveřejní UEFA v sobotu.

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Voda z prasklého vodovodního potrubí zaplavila ulice v pražské LibniSpolečnost

Voda z prasklého vodovodního potrubí zaplavila ulice v pražské Libni

Pražskou Libní nedaleko Palmovky se dnes odpoledne valily ulicemi masy vody. Na křižovatce Zenklovy ulice a náměstí Dr. Václava Holého prasklo vodovodní potrubí, kvůli čemuž na místě zasahovali hasiči a policisté.

Vůně koláče se vrací do českých kuchyní. Rohlík ukazuje, jak dnes Češi pečouSpolečnost

Vůně koláče se vrací do českých kuchyní. Rohlík ukazuje, jak dnes Češi pečou

Čím dál víc Čechů si letos znovu oblíbilo vůni čerstvě upečeného koláče. Prodej pečících surovin na Rohlíku roste podstatně rychleji než zbytek nákupu, nejvíc za tím stojí mouka. Rohlík proto tento týden ukazuje, co se za rostoucím zájmem o pečení skrývá, a přidává i pár tipů, jak z dobrých surovin doma upéct opravdu povedený koláč.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook