Ládví se stane centrem plážového volejbalu, bude hostit Mistrovství České republiky

Autoři ,

Ládví bude na přelomu srpna a září hostit Mistrovství České republiky v plážovém volejbalu. Spolu s ním proběhne současně i Mistrovství světa neslyšících. Na turnaji se tak sejdou jak reprezentanti a olympionici z České republiky, tak i sportovci z Japonska či Brazilíe.

Praha se opět stane centrem plážového volejbalu, kdy od 30. srpna do 1. září přivítá Mistrovství České republiky v plážovém volejbalu mužů a žen. Na turnaji se představí nejlepší čeští reprezentanti a olympionici, včetně Ondřeje Perušice, Davida Schweinera, Barbory Hermannové a Marie Sáry Štochlové.

Poprvé se s českým šampionátem bude konat i Mistrovství světa neslyšících, které začne již 27. srpna. „Diváci se mohou těšit například na týmy z Japonska, Brazílie či Íránu,“ uvedl Jan Žídek, viceprezident Českého deaflympijského výboru. Českou republiku budou reprezentovat Jan Žídek ml. se Šimonem Bambasem, kteří na evropském šampionátu neslyšících získali zlato, a v ženské kategorii Oldřiška Žídková - Anna Pavlovová a Tereza Hojdyszová - Vanessa Pražáková.

Příležitost vidět naživo olympioniky

„Mistrovství České republiky je jedinečná příležitost vidět české reprezentanty a olympioniky naživo. Do prodeje dáváme omezený počet 500 vstupenek, takže doporučujeme nenechávat nákup vstupenek na poslední chvíli,“ uvedl ředitel turnaje Matěj Brnka.

Semifinálové a finálové zápasy obou turnajů proběhnou 1. září v pražském Beachklubu Ládví. Diváci mají možnost zakoupit výhodný balíček vstupenek na všechny tři dny za 300 Kč, děti do 10 let a držitelé průkazu ZTP mají vstup zdarma. K dispozici je omezený počet 500 vstupenek.

Živý přenos bude dostupný na volej.tv, finálová utkání pak na Sporty TV. Veškeré informace o turnaji najdou fanoušci na stránkách mcrbeach.cz během srpna.

Ohodnoť článek

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky volejbal, plážový MČR, Ládví, neslyšící, Praha

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.