středa 30. listopadu 2022 Ondřej

VIDEO: Setkání s hráči i maskotem. Sparta láká malé hokejové naděje

V neděli proběhl ve Sportovní hale Fortuna v pražských Holešovicích Den otevřených dveří. Malí hokejisté a hokejistky si mohli vyzkoušet, jaké to je být hokejistou pražské Sparty. Děti si vyzkoušely trénink pod vedením profesionálních trenérů, setkali se s hráči A-týmu, prohlédli si zázemí haly a jako bonus dostali lístky na večerní zápas Sparty. Den otevřených dveří se bude ve sparťanské hale opakovat znovu v říjnu.

Mladé zájemce o hokej potěšili hokejisté Sparty i maskot

Hokejová Sparta láká malé hokejové nadšence do svého dresu. V neděli 25. září proběhl první Den otevřených dveří ve Sportovní hale Fortuna. Děti od ranních hodin trénovaly na ledě s hokejisty Sparty, mohli si prohlédnout šatnu A-týmu, popovídali si s hráči, vyfotili se s maskotem a proběhla i autogramiáda. Rodiče si vyslechli krátkou přednášku o chodu mládeže v klubu a filosofii tréninku přípravky.

Jako bonus dostali všichni, kteří na Den otevřených dveří do Holešovic dorazili, vstupenku na večerní zápas A-týmu, ve kterém Sparta porazila Plzeň. Touto akcí odstartovaly sparťanské náborové akce, které budou pokračovat v následujících dnech.

Další Den otevřených dveří proběhne 23. října

Náborové tréninky budou v holešovické hale probíhat celou sezónu každé úterý a čtvrtek od jedné hodiny odpolední a v neděli od 8:15. Sparta zapůjčí dětem, které na trénink dorazí, vybavení. „Stačí si s sebou přinést základní chrániče, rukavice a helmu,“ informuje klub na svém webu, kde najdou zájemci důležité informace

Další Den otevřených dveří ve Sportovní hale Fortuna proběhne 23. října.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto HC Sparta Praha

Štítky sport, hokej, extraliga, nábor, Sparta, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.