středa 19. ledna 2022 Doubravka

Senior nepřežil srážku na přechodu pro chodce. Policisté nyní pátrají po svědcích tragické události

Kriminalisté hledají svědky dopravní nehody z 22. prosince 2021. Senior, kterého řidič na Zbraslavi dva dny před Štědrým dnem srazil, kvůli vážným zraněním zemřel během hospitalizace.

Dopravní nehoda s tragickou dohrou se uskutečnila v ulici Elišky Přemyslovny na Zbraslavi dva dny před Štědrým dnem. Řidič auta na přechodu pro chodce srazil osmdesátiletého seniora, kterého kvůli vážným zraněním okamžitě převezli do nemocnice. Následky nehody byly však tak vážné, že důchodce  ve zdravotnickém zařízení zemřel.

Nehoda se stala 22. prosince v 16.18 hodin. Nyní pátráme po případných svědcích. Také prosíme řidiče, kteří projížděli v uvedenou dobu místem a měli ve vozidle záznamové zařízení, aby poskytli záznam z kamery policii. Tato svědectví přijmeme na lince 158,” uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

Vidět a být viděn. Kombinace šera a špatného oblečení může skončit tragicky

Neoznačení chodci a cyklisté se vystavují velkému nebezpečí. Podle statistik bývá v tomto ročním období nejvíce dopravních nehod. Chodci společně s cyklisty patří mezi nejzranitelnější účastníky silničního provozu. Zejména na podzim, kdy ráno je...

Ohodnoť článek

Autoři | Foto PČR

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.