neděle 17. října 2021 Hedvika

Policisté pátrají po šestnáctileté dívce již přes rok. Neviděli jste ji?

Pražští kriminalisté se opět obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po šestnáctileté Simoně. Dívka je pohřešována od srpna 2020 a do dnešních dnů se ji nepodařilo nalézt. Pokud budete mít jakékoliv informace, které by mohly vést k jejímu vypátrání, kontaktujte linku 158.

V březnu 2020 byla pohřešovaná Simona Kosohorská rozhodnutím soudu v Děčíně svěřena do péče diagnostického ústavu v Praze 4. Počátkem srpna však utekla ze zahrady tohoto zařízení neznámo kam. Do dnešních dnů se ji zatím nepodařilo nalézt.

Dívka je dlouhodobou uživatelkou omamných a psychotropních látek a je velmi pravděpodobné, že se pohybuje ve společnosti dalších uživatelů drog. Její současné místo pobytu není známo, ale nevylučujeme, že by se mohla nacházet na území Varnsdorfu, odkud pochází,“ uvedl mluvčí pražských policistů Jan Rybanský.

Policisté zároveň připouštějí, že by se dívka mohla pohybovat i v Praze nebo kdekoliv jinde v Česku. Dívka má hubenou 170 centimetrů vysokou postavu, oválný obličej, hnědé oči a černé vlasy na mikádo. Její vzhled však může být v souvislosti s dobou, po kterou se Simona pohřešuje, změněn. Na prstu pravé ruky má dívka vytetované písmeno „R“ a na zápěstí malé lebky.

Jestli máte informace, které by mohly vést k vypátrání Simony, kontaktujte linku 158.

Hodnocení článku je 66 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto PČR

Štítky policie, pátrání, pomoc, dívka, útěk

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Janet Jonesová

V 16ti letech diagnostika? Dejte holce pokoj. Přeji ti děvče, ať vše zvládneš.????

sobota, 18. září 2021, 12:02

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.