pátek 17. září 2021 Naděžda

Opilý muž zaútočil na bývalou partnerku na Karlově mostě. Kopal ji do hlavy a bil ji lahví

Případ velmi hrubého násilí řešili pražští strážníci na Karlově mostě, kde po útoku bývalého partnera skončila žena v nemocnici. Při příjezdu strážníků žena krvácela z úst, od krve měla i končetiny a oblečení a na hlavě bouli. Agresivního muže strážníci předali státním kolegům.

Když přijeli strážníci na místo kvůli nahlášenému hrubému napadání ženy, už k fyzickému útoku nedocházelo, ale na ženě byly viditelné stopy násilí. „Krvácela z úst, od krve měla i končetiny a oblečení, na hlavě bouli. Muž na ni vulgárně křičel, plačící žena žádala strážníky o pomoc. Podle její výpovědi ji její bývalý partner několikrát udeřil a kopl do hlavy i těla,“ popsala mluvčí strážníků Irena Seifertová.

Žena si stěžovala na bolest a požadovala převoz do nemocnice. Muž své jednání nepopíral a z výpovědi jednoho ze svědků dokonce vyplynulo, že útočník ženu opakovaně udeřil hlavou do obličeje a skleněnou lahví do hlavy.

Oba účastníci incidentu byli pod vlivem alkoholu, muž na tom byl však podstatně hůř. „Dechová zkouška ukázala u napadené hodnotu 0,08 promile, u útočníka 1,44 promile alkoholu,“ uvedla mluvčí a dodala, že po omezení na osobní svobodě byl padesátiletý muž předán státní policii a třicetiletou ženu převezla po akutním ošetření záchranná služba do nemocnice.

Hodnocení článku je 56 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Městská policie hl. m. Prahy

Štítky napadení, útok, muž, žena, alkohol, Karlův most, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Josef Mašek

v demokracii je možné cokoliv....Okrádající děti, močící opilci a spršky vulgarit. I tak vypadá pěší zóna u metra Anděl
15. července 2021 11:05

úterý, 20. července 2021, 17:39

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.