Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném sedmnáctiletém Tomáši Radlerovi, který v noci odešel z domu v Plzni a zatím se nevrátil zpět domů. Pohřešovaný Tomáš svému otci telefonicky sdělil, že je v Praze, proto policisté pátrají také v hlavním městě.
Policie České republiky žádá veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném Tomáš Radlerovi, kterého naposledy viděl jeho otec v pondělí 19. dubna 2021 ve 23:15 v místě trvalého bydliště. Během noci však Tomáš z místa bydliště odešel neznámo kam a do současné doby se nevrátil.
Ještě včera otec se synem telefonicky hovořil. „Sdělil mu, že je v Praze, od té doby má telefon většinou nedostupný. Dle sdělení otce neužívá žádné léky, bez kterých by byl v ohrožení života, sebevražedné sklony nemá,“ uvedla policejní mluvčí Eva Červenková.
Policisté žádají všechny, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby se policistům ozvali.
Chceš nám něco sdělit?Napiš nám
Ať hledají ve squatech,je to takový pirátek,zatím bez volebního práva.
Aktualizováno před 46 minutami
Aktualizováno před 46 minutami