neděle 9. května 2021 Ctibor

Muži, jehož pes pokousal dítě na Petříně, hrozí až čtyři roky za mřížemi. Zvíře neútočilo poprvé

S mužem, jehož pes na Petříně napadl ve čtvrtek 1. dubna na Petříně jedenáctiletého chlapce, zahájili kriminalisté trestní stíhání pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví z nedbalosti. V případě odsouzení mu hrozí až čtyři roky za mřížemi.

Ve čtvrtek 1. dubna kolem poledne pokousal v Petřínských sadech pes jedenáctiletého chlapce, který byl na procházce se svou matkou. Muž, který psa venčil, se o pár dní později sám přihlásil na policii.

Muž, jehož pes na Petříně brutálně napadl čtyřletého chlapce, který byl v místě na procházce se svou matkou, se přihlásil na policejní stanici. Po muži pátrali kriminalisté, teď bude pokračovat prověřování případu. Zraněný chlapec je po operaci v...

Kriminalisté s osmapadesátiletým mužem zahájili trestní stíhání pro podezření ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví z nedbalosti. V případě odsouzení mu hrozí až čtyřletý pobyt za mřížemi.

Pražští policisté pátrají po totožnosti muže, jehož pes ve čtvrtek 1. dubna kolem poledne pokousal malého chlapce v parku pod rozhlednou Petřín. Majitel ihned po incidentu z místa utekl směrem k restauraci Nebozízek a dále k takzvané Hladové zdi,...

Policistům se také ozval muž, který byl stejným psem napaden pár dní před útokem v Petřínských sadech. „Kolegové nového svědka již vyslechli a nadále se případem intenzivně zabývají. Kriminalisté také podali podnět na Krajskou veterinární správu, která rozhodne o dalším postupu,“ uvedla policejní tisková mluvčí Violeta Siřišťová.

Hodnocení článku je 66 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto PČR

Štítky krimi, policie, Petřín, napadení, pes

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Aneta Marousková

Psa utratit, majitele zavřít. Jsem kočkomil:)

středa, 14. dubna 2021, 00:51

Robert Totzauer

Majitele potrestat,psa převychovat.Jsem pejskař:)

úterý, 13. dubna 2021, 22:10

Martin Vašek

Psa do útulku,majitele zastřelit.Nejsem pejskař.

úterý, 13. dubna 2021, 15:32

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.