středa 15. července 2020 Jindřich

Jaroslava Uhlíře hledala policie. Je v pořádku, přesto byl převezen do nemocnice

, aktualizováno 1. června 2020, 15:33

Pražští policisté dnes pátrali po hudebníkovi Jaroslavu Uhlířovi, ten blízkým nezvedal telefony a jeho jméno figurovalo v databázi hledaných osob. Odpoledne byl Uhlíř nalezen v pořádku, ale přesto byl převezen na preventivní vyšetření.

Ještě v neděli s Jaroslavem Uhlířem podle Novinek hovořil jeho spolupracovník, ale od pondělního rána už umělec nebral telefony a nikdo nevěděl, kde se nachází. Kolegové z Uhlířova oboru uvedli, že si prochází složitějším životním obdobím.

Odpoledne byl Jaroslav Uhlíř nalezen. „Osobu ve věku 74 let, po které jsme dopoledne vyhlásili pátrání, jsme našli. Je v pořádku,“ potvrdila policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Hudebník byl převezen do nemocnice na preventivní vyšetření, podle zdrojů iDNES.cz má Uhlíř zdravotní problémy. Od vchodu na policejní služebnu v Bartolomějské ulici Uhlíře odvezla záchranná služba. „U čtyřiasedmdesátiletého muže jsme zasahovali v Bartolomějské ulici. Byl nezraněný, přesto jsme ho odvezli k vyšetření do Nemocnice Na Homolce,“ uvedla mluvčí záchranářů Jana Poštová.

Uhlíř byl dopoledne uveden v databázi hledaných osob.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Autoři | Foto Facebook Jaroslav Uhlíř

Štítky pátrání, nezvěstný, Jaroslav Uhlíř

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Marcel Záděra

Jejda, včera jsem ho potkal u Slavie, nechal se i vyfotit, at se brzo najde.

pondělí, 1. června 2020, 12:40

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.