Počasí dnes-5 °C, zítra-3,2 °C
Středa 19. února 2025  |  Svátek má Patrik
Bez reklam

Muž bezdůvodně napadl v pražském lesoparku ženu, po malé hádce ji mlátil pěstmi do hlavy

Autoři | Foto Policie ČR

Pražští policisté hledají svědky napadení, kterého se v lesoparku v Letňanech dopustil muž středního věku. Po krátké slovní rozepři s ženou, která tam venčila psa, jí dal několik ran pěstí do hlavy. Zraněnou ji nechal ležet a utekl.

Dvojice se na cestě v lesoparku potkala v neděli 19. ledna ráno. „ Nejdříve došlo mezi oběma k banální slovní rozepři, která však vyústila ve fyzický útok. Muž ženu napadl opakovaně pěstmi do oblasti hlavy. Následně ji ponechal ležet zraněnou na zemi a z místa utekl,“ popsala na webu policejní mluvčí Kristýna Zelinková.

Ženu odvezli záchranáři do nemocnice a policisté se ve spolupráci v městskou policií dali do pátrání po útočníkovi. Identifikovat se jim ho podařilo rychle.Jedná se o muže středního věku, české národnosti.

„V současné chvíli se případem zabývají i kriminalisté, kteří vyhodnocují získané poznatky a důkazy. Jednání muže prověřují jako trestný čin výtržnictví, ublížení na zdraví ve stádiu pokusu a právní kvalifikaci budou nadále rozšiřovat o podezření z trestného činu vydírání. V případě odsouzení hrozí muži trest odnětí svobody až na čtyři roky,“ sdělila Zelinková.

Vyšetřovatelé by si proto rádi promluvili se svědky události. Přihlásit se mohou na linku 158.

Hodnocení článku je 86 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky policie, napadení, Letňany, svědci, lesopark

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Muž bezdůvodně napadl v pražském lesoparku ženu, po malé hádce ji mlátil pěstmi do hlavy  |  Krimi  |  Pražská Drbna - zprávy z Prahy

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.