Muž spěchal na metro, cestou dal pěstí kolemjdoucímu. Hledá ho policie

Policie pátrá po muži, který 11. května spěchal za odjíždějící soupravou metra ve stanici metra Veleslavín natolik, že si razil cestu mezi lidmi na přeplněných eskalátorech v ranní špičce. Během své bezohledné cesty měl slovní rozepři s jedním z cestujících, který ho rozčílil tak, že ho zcela nepochopitelně udeřil pěstí po obličeje. Poškozený po ráně spadl na zemi a útočník odešel na perón, kde čekal na další metro.
„Policisté z místního oddělení Vokovice zajistili kamerové záznamy, na kterých je celý incident velmi dobře zachycen. Jelikož se jim do dnešního dne nepodařilo tohoto muže nalézt, žádají širokou veřejnost o pomoc. Pokud muže na kamerovém záznamu poznáváte, nebo máte jakékoliv informace o jeho pohybu, kontaktujte prosím linku 158,“ uvedl policejní mluvčí Richard Hrdina.
Spěchající útočník je podezřelý ze spáchání trestného činu výtržnictví. „Za to může v případě dopadení a odsouzení, strávit až dva roky za mřížemi,“ dodal mluvčí.
Jak hodnotíte tento článek?
Doporučujeme
KrimiUjížděl policii přes celou Prahu. Řidič měl zákaz řízení a v autě konopí
KrimiHádka na náměstí v Nuslích skončila pobodáním, jednoho muže odvezli do nemocnice
SpolečnostNová škola pro 540 dětí. Na Jahodnici začíná výstavba za téměř miliardu
Plzeňská Drbna












Diskuze
1Diskuze je moderovaná. Prosíme o slušnou komunikaci.
Komentování je jen pro přihlášené