Počasí dnes-1 °C, zítra1 °C
Úterý 7. února 2023  |  Svátek má Veronika

VIDEO: Ženy nakradly v centru Prahy oblečení za sedmdesát tisíc. Lup nosily z obchodu rovnou do auta

Strážníci městské policie si vzali na slovíčko dvě ženy, které podle bezpečnostní agentury kradly oblečení v obchodech v centru Prahy. I když se bránily, že nic nemají, v autě jim našly zboží za víc než sedmdesát tisíc korun.

Podezřelého chování si v sobotu 3. prosince všiml zaměstnanec bezpečnostní agentury na kamerách a upozornil na to hlídku městské policie. Skupina lidí podle něj kradla v obchodech v ulici Na Příkopě a lup nosila do zaparkovaného auta.

Městská policie si auto našla na pouličních kamerách a začala ho sledovat.

„Strážníci se přesunuli do jeho blízkosti, a když po několika minutách chtěly do vozidla nastoupit dvě ženy, vyzvali je k prokázání totožnosti a k předložení dokladu o zakoupeném zboží,“ popsala na Facebooku mluvčí pražských strážníku Irena Seifertová.

Obě se ohradily, že nic nekupovaly a šly jen na záchod do kavárny. Jedna tvrdila, že je pouze řidička, druhá si chtěla zavolat právníka. V tom jí strážníci nebránili a sami volali státní policii. Ta pak ve voze našla tašky s oblečením, které ještě mělo visačky. Celkem to bylo zboží za víc než sedmdesát tisíc korun, účtenky od něj ale ženy neměly.

Hodnocení článku je 90 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Městská policie hl. m. Prahy

Štítky městská policie, krádež, oblečení, policie, kamery

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.