středa 7. prosince 2022 Ambrož

VIDEO: Muž zásoboval dealery pervitinem a marihuanou. Hrozí mu deset let ve vězení

Pražští kriminalisté zadrželi distributora marihuany a pervitinu, který dodával drogy dealerům v Praze, a to nejčastěji v okolí Černého Mostu. Policisté muže viděli při stovkách předávek drog. Teď mu hrozí až deset let ve vězení.

„Muž nepracoval a jediný příjem měl právě z jeho nezákonného podnikání. V uplynulých měsících kriminalisté v rámci sledování zadokumentovali stovky jednotlivých předávek a zadrželi několik dealerů, kterým drogy dodával. Těsně před poslední schůzkou se svým odběratelem byl muž zadržen zásahovou jednotkou pražské policie a to ve chvíli, kdy měl u sebe připravenou marihuanu na prodej,“ vysvětlila mluvčí policie Martina Špryslová.

Při domovní prohlídce policisté našli půl kila marihuany, obaly, váhy a další věci k distribuci drog, a to včetně finanční hotovosti ve výši přesahující sto tisíc korun. „Ke své protiprávní činnosti využíval také vozidlo, které bylo v rámci trestního řízení zajištěno,“ dodala Špryslová.

Devětadvacetiletému muži teď hrozí až deset let ve vězení. „Muž byl obviněn z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. V současné době je muž stíhán vazebně,“ uzavřela mluvčí.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto PČR

Štítky drogy, pervitin, marihuana, zadržení, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.