Krizový štáb hlavního města schválil obnovu provozu létajících krizových týmů či distribuci respirátorů do škol

Autoři | Foto Vít Hassan

Obnovení činnosti létajícího krizového týmu nebo distribuce respirátorů pro školy a školská zařízení. Právě to byla hlavní témata včerejšího jednání Krizového štábu hlavního města Prahy.

Obnova létajících krizových týmů, distribuce respirátorů i bezpečná MHD

Krizový štáb uvedl, že bude obnovena činnost létajících krizových týmů. Vyzývá proto poskytovatele pobytových sociálních služeb na území hlavního města, aby do svých zařízení umožnili vstup Létajících krizových týmů a spolupracovali s nimi.

Zástupce krizového štábu se také dohodli na distribuci respirátorů pro školy. Všechny tyto respirátory určené pro školy a školská zařízení na území hlavního města budou distribuovány prostřednictvím správních obvodů městských částí Praha 1 až 22 ve spolupráci s odborem BEZ MHMP, pražskými hasiči, Správou služeb hl. m. Prahy a dobrovolnými hasiči.

Krizový štáb hlavního města rovněž konstatoval, že cestování městskou hromadnou dopravou je bezpečné za předpokladu správného použití bariérových prostředků a desinfekce rukou a občanům proto tuto formu dopravy doporučuje využívat.

Ohodnoť článek

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky koronavirus, covid-19, létající krizový štáb, respirátory, školství, hlavní město, respirátor, krizový štáb, Praha, Pražský magistrát

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.