pátek 5. června 2020 Dobroslav

Žena s teplotou měla být v karanténě. Místo toho běhala opilá bez roušky u stanice Ládví

Devatenáctiletá žena měla být v karanténě, ale včera večer běhala opilá a bez roušky u stanice metra Ládví. Žena policistům nadýchala téměř dvě a půl promile a lékař jí naměřil teplotu 37,5 stupně Celsia.

Včera po osmé hodině večerní jela hlídka městských strážníků prověřit oznámení o ženě, která se u stanice metra Ládví pohybovala na silnici v tričku a bez roušky.

„Na výzvy strážníků nereagovala, chovala se agresivně a snažila se je napadnout. Hlídce se podařilo jí zklidnit až pomocí donucovacích prostředků. Pak byla předvedena na místní oddělení státní policie k prokázání totožnosti. Provedená dechová zkouška ukázala hodnotu 2,31 promile," uvedla mluvčí strážníků Jiřina Ernestová.

V nemocnici, kam ženu převezli strážníci, žena uvedla, že jí byla uložena karanténa a že má horečku. Lékař jí naměřil teplotu 37,5 stupně Celsia.

„Na základě těchto skutečností jí byly na místě odebrány vzorky za účelem provedení testu. Zasahující hlídka z preventivních důvodů ukončila službu a strážníci nyní čekají na výsledky. Veškeré zjištěné skutečnosti byly také předány Policii České republiky,“ dodala mluvčí.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Vít Hassan

Štítky koronavirus, omezení, roušky, opilá, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.