Počasí dnes24 °C, zítra24 °C
Sobota 10. června 2023  |  Svátek má Gita

VIDEO: Na Letné se sešly tisíce lidí na podporu Ukrajiny

Na Letné se dnes po páté hodiny odpolední začali scházet lidé, aby vyjádřili podporu Ukrajině, kterou přesně před rokem napadlo Rusko a rozpoutalo válečný konflikt. Na akci, kterou moderují Jindřich Šídlo a Světlana Witowská, vystoupili například spisovatel Jiří Padevět, nový americký velvyslanec Bijan Sabet, jaderná vědkyně Dana Drábová nebo ministr vnitra Vít Rakušan (STAN). Lidé se vydali na pochod z Letné k ukrajinské ambasádě, kde vystoupil nově zvolený prezident České republiky Petr Pavel a proběhl kulturní program.

VIDEO: Tisíce lidí šly pochodem z Letné k ukrajinské ambasádě. Promluvil k nim Pavel

Dnes v podvečer se sešly tisíce lidí na Letné, kde si připomněli jeden rok od vpádu Ruska na Ukrajinu. Demonstranti se z Letné vydali průvodem k ukrajinské ambasádě, před kterou stálo velké pódium. Na něm vystoupil jako první chargé d'affaires...

Hodnocení článku je 52 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Ivo Spisar

Štítky válka, Ukrajina, Rusko, výročí, pieta, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Libor Burian

O jejich dnešní vàlce Prof John J Mearsheimer university Chicago na YT Matěj Gottwald české titulky, film Už je zase tady'o nesmrtelnosti'mafie která vede svět od krizí ke krizím a od válek k válkám. Vietnam, Jugoslávie, Arábie, Afgánistán, válčení, zbrojení. O eu Minúta pravdy Milana Uhríka, projev Alice Wedel Afd na yt Roman Kirsch české titulky. O Anděle Sara Wagenknecht, exeuposlanec Petr Keller. O nás na YT U rádio Martina Kociánová o nové totalitě, viru, vládních dezinformátorech, omezování svobody slova. Více viz u následujícího článku: ,,Video: Tisíce lidí šly..."

Pondělí, 27. února 2023, 00:57

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Založením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.