středa 7. prosince 2022 Ambrož

Uražená pětiletá holčička utekla mámě, protože jí nekoupila hračku

Pražští strážníci řešili bizarní situaci, která vznikla kvůli tomu, že maminka nekoupila své pětileté dceři věc, po které toužila. Holčička se urazila, na mámu se naštvala, sebrala se a utekla jí. Když ji matka ani po dvacetiminutovém hledání nenašla, obrátila se na strážníky. Uraženou holčičku nakonec našel kolemjdoucí jen kousek od jejího bydliště.

Velmi svérázně se zachovala pětiletá holčička, které maminka nechtěla koupit požadovanou věc v obchodním domě v Dolních Počernicích. Holčička se rozhodla, že svou mámu potrestá tím, že jí uteče.

Když ji její matka nedokázala sama ani po dvaceti minutách najít, rozhodla se kontaktovat strážníky městské policie.

„Během chvilky začaly hlídky prohledávat okolí obchodního domu v Dolních Počernicích a informovaly také Policii ČR,“ popsala mluvčí strážníků Irena Seifertová na facebookovém profilu pražské městské policie.

Asi za patnáct minut si maminka mohla oddychnout, protože na operační středisko Prahy 14 zavolal strážník okrskář, kterého kontaktoval kolemjdoucí a řekl mu, že našel malou blonďatou holčičku.

„Uražená uličnice si evidentně dobře pamatovala cestu domů, protože ji našel kousek od jejího bydliště. Zde si ji zcela v pořádku převzala maminka,“ dodala mluvčí.

Hodnocení článku je 84 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Městská policie hl. m. Prahy

Štítky holčička, dcera, matka, pátrání, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Hana N

Rozmazlený fracek hračku jistě dostal.... A že si předškolák pamatuje cestu domů je jako něco výjimečného?

čtvrtek, 24. listopadu 2022, 07:28

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.