pondělí 4. července 2022 Prokop

Dominik Feri se měl pokusit o sebevraždu. Skončil v nemocnici

Podle serveru Blesk.cz se bývalý poslanec Dominik Feri pokusil o sebevraždu. Měl se pobodat do břicha v bytě v Kubelíkově ulici. Záchranáři ho našli při vědomí a převezli ho do jedné z pražských nemocnic. Policisté teď zjišťují okolnosti celé události.

Policie i záchranáři dnes po páté hodině odpoledne vyjížděli na pražský Žižkov do ulice Kubelíkova. Podle informací serveru Blesk.cz měli zasahovat u pokusu o sebevraždu exposlance Dominika Feriho.

„Zasahovali jsme v ulici Kubelíkova na Praze 3. Na místě byla záchranářská a lékařská posádka. Zasahovali jsme u úrazu 25letého zraněného muže, který byl po celou dobu ošetřování při vědomí. Záchranáři ho zajistili a následně transportovali do nemocnice k další péči,“ uvedla pro Pražskou Drbnu mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová

„Mohu potvrdit, že po sedmnácté hodině pražští policisté asistovali rychlé záchranné službě v jednom z bytů v Kubelíkově ulici, kde podle prvotních informací muž spáchal sebevraždu. Muž se pokusil spáchat sebevraždu s tím, že rychlá záchranná služba ho odvezla do nemocnice. Samozřejmě zjišťujeme okolnosti celé události,“ doplnil pro Pražskou Drbnu policejní mluvčí Jan Rybanský. Případem se nyní podle Blesku zabývají kriminalisté.

Feri byl do minulého roku poslancem Poslanecké sněmovny ČR a mezi lety 2014 až 2018 radním pro město Teplice, historicky nejmladším v České republice.  Do roku 2021 byl také členem TOP 09. Z politické scény odešel po obvinění ze sexuálního obtěžování, v březnu ho policie obvinila ze znásilnění. Hrozit mu má až deset let vězení. 

Hodnocení článku je 56 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto IG Dominik Feri

Štítky politika, Feri, policie, záchranná služba, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Martin Vašek

Princová Co mu mám závidět?Černou kůži,nebo obvinění ze znásilnění,pobodání do břicha?Se prober,ženská!

neděle, 29. května 2022, 15:52

Ela Princová

Petr Černý,Martin Vašek závist neschopných???

neděle, 29. května 2022, 12:28

Petr Černý

Tento protekční fracek, který se nejdříve - už na teplickém gymplu ozvláštnil záměrně svým účesem, aby se co nejvíce zviditelnil - se stal k ostudě teplických občanů hned po maturitě teplickým radním. Fakt nám z toho bylo na nic, mít takového radního je výsměch všemu slušnému a poctivému, spratek, který je z protekce a kvůli barvě hned radním, aniž by cokoliv dokázal. No - nějak se mu to z nějakého důvodu pokazilo, a to musí být pro takového prominenta hodně tvrdé, když už náhle není tím bezstarostným VIP. Nijak ho nelituji, spratka.

neděle, 29. května 2022, 09:42

Martin Vašek

Nevím,co hraje za tyátr,jako poslanec si určitě udělal zbrojní pas a nějakou pistolku z poslaneckého platu si taky asi koupil.Tak proč se rybičkou bodá do břicha?Možná proto,že všechny náboje poslal na Ukrajinu.

neděle, 29. května 2022, 00:10

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.