úterý 18. května 2021 Nataša

Pražské kino Dlabačov se mění v autokino. Promítat bude na hotel Pyramida

Pražské kino Dlabačov začne dnes po několikatýdenní odmlce vynucené opatřeními proti koronaviru opět promítat. Fungovat bude ale jako autokino a filmy bude promítat na plátno na nedalekém hotelu Pyramida. Projekce zahájí od dnešních 21:00 českou komedií Vlastníci. Plátno bude rozprostřeno na hotelu tak, aby měli všichni diváci pohodlný výhled ze svého zaparkovaného auta, uvedla Tereza Blažková z kina Dlabačov.

V dalších dnech organizátoři nabídnou večerní promítání korejského filmu Parazit, který byl letos oceněn Oscarem, dále snímku V síti režiséra Víta Klusáka a Barbory Chalupové o zneužívání dětí na internetu nebo životopisný film z kariéry zpěváka a skladatele Eltona Johna Rocketman. Více informací lidé najdou na facebooku a webu kina Dlabačov.

Klasické kinosály, které vládní nařízení uzavřelo 10. března, mohou zahájit omezený provoz v pondělí 11. května. Mezi nejzásadnější podmínky jejich otevření patří omezení počtu diváků v sále na maximálně 100 lidí, vynechání každé druhé řady a možnost v jednotlivých řadách prodat nejvýš dvě sedačky vedle sebe. Nutný je i dostatek dezinfekce, roušky personálu i návštěvníků a preference prodeje lístků přes internet.

Autoři | Foto hotelpyramida.cz

Štítky kino, autokino, Dlabačov, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.