pondělí 6. července 2020 Státní svátek - Mistr Jan Hus

Vyhledávání

Nalezené články: "kino"

TÝDEN V PRAZE: Vary, opráski a pouliční divadlo

Se začátkem prázdnin se kultura začíná hýbat do sfér, o kterých jsme ještě před měsicem neměli vůbec ponětí, zda budou letos vůbec možné. Nejenom že už nemusíme nosit roušky, můžeme také jít na koncert pod širé nebe nebo navštívit některé festivaly.

TÝDEN V PRAZE: Obrazy uprchlíků, největší studentská party, vyšehradské varhany

Těšíte se na první prázdninový týden? Našli jsme pro vás několik velice speciálních událostí, které si nemůžete nechat ujít. Máte chuť na výstavu, koncert, nebo kino? Nebo byste si raději vyhodili z kopýtka?

Pestré místo, kde si každý přijde na své. Přečtěte si příběh Vnitroblocku

Vnitroblock je dnes velmi dobře známý společný projekt Lukáše Žďárského, Jakuba Zajíce a Kateřiny Šandové. Mladá trojice společně s týmem dalších lidí oživila prostor v Holešovicích. Mezi Tusarovou 31 a Dělnickou 32 si přijdou na své milovníci...

První červencový čtvrtek začne letní kino u Keplera. Diváci uvidí třicet filmů

V parku pod gymnáziem Jana Keplera na Praze 6 odstartuje první červencový čtvrtek třetí ročník letního kina. Tento rok diváci budou moci zhlédnout například současnou tvorbu pražské FAMU.

Kinobus projede Prahou. Diváci zdarma zhlédnou jak české, tak zahraniční filmy

Nuda v Praze? Co takhle zajít na film? V pondělí 29. června v Praze startuje třináctý ročník kina na čtyřech kolech, takzvaného Kinobusu. Ten navštíví jedenáct lokalit, přičemž v každé z nich bude promítat čtyři večery, vždy od pondělí do čtvrtka.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kino"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "kino"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.