neděle 17. října 2021 Hedvika

Řidič v Praze srazil strážníka. „Vstávej, ty simulante!“ křičel na něj z okýnka

Vše začalo ve čtvrtek 7. října ve čtyři hodiny odpoledne, v ulici Na Sypkém v Libni, kde řidič černého Jaguáru projel velkou rychlostí zákazem vjezdu, a to přímo před očima strážníka, který ho vzápětí zastavil. Když po něm požadoval potřebné doklady, šlápl muž na pedál, rozjel se a strážníkovi přejel nárt levé nohy.

Řidič zastavil, až ve chvíli, kdy strážník upadl. „Aby toho nebylo málo, otevřeným okénkem na něj křičel: „Vstávej, ty simulante!“ uvedla mluvčí strážníků Irena Seifertová.

Zraněný strážník si přivolal kolegy, kteří ho vytáhli zpod auta, posadili do služebního vozu a přivolali záchranáře. „Před příjezdem státní policie se strážníkům přihlásil svědek celé události a odvyprávěl jim totožný příběh jako jejich kolega,“ popsala mluvčí a dodala, že zraněný strážník je stále v pracovní neschopnosti.

Hodnocení článku je 90 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Městská policie hl. m. Prahy

Štítky zranění, doprava, strážník, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Mirek Sekera

Ani se nedivim ze ridic rval na ozralu mestaka ze je simulant, to jsem zazil taky.

úterý, 12. října 2021, 18:02

Petr Ševčík

To je ale nerozum, chtít po majiteli Jaguáru, aby dodržoval dopravní předpisy, jako majitelé Fabií, Dacií aj. Pro Jaguáry přece žádné předpisy neplatí. Mám obavy, že i tady podmázne na správném místě a dostane jen napomenutí.

úterý, 12. října 2021, 12:44

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.