pátek 17. září 2021 Naděžda

Nudíte se v koloně? Zavolejte svému primátorovi! U největších kolon v Praze někdo rozmístil podobizny Hřiba

V místech, kde se kvůli opravám silnici a uzavírkám tvoří největší kolony v Praze, se začaly objevovat kartónové podobizny v životní velikosti primátora Prahy Zdeňka Hřiba (Piráti), ke kterým je připojeno jeho telefonní číslo a výzva, ať mu lidé volají, pokud se v koloně nudí. Kdo za umístěním několika kartónových podobizen primátora k uzavírkám stojí, není jasné.

Zeman vyzval Hřiba v dopisu k rezignaci. Doufám, že si dopis vykáže Babiš v kampani, reaguje Hřib

Prezident České republiky Miloš Zeman poslal dnes odpoledne otevřený dopis primátorovi Prahy Zdeňku Hřibovi (Piráti). Zeman Hřiba v dopise staví do role politického nováčka, který má na svědomí spoustu přešlapů a vyzývá ho ke zvážení rezignace....

Primátor se nechal slyšet, že jeho telefonní číslo je od počátku jeho mandátu veřejně dostupné na internetu. Jsem zvyklý, že mi lidé běžně volají nebo píšou kvůli různým záležitostem spojeným s chodem města. Na hovory reaguji tak, jak mi to pracovní program, který je taky zveřejněný na internetu, dovolí. Nedělá mi problém s občany vést diskuzi, pokud je slušná a věcná,“ uvedl dnes pro Pražskou Drbnu Zdeněk Hřib.

Když mám zmeškaný hovor, považuji za přirozené ozvat se zpět nebo alespoň poslat SMS. Takto jsem se v uplynulých dnech snažil spojit s desítkami lidí, odpověděla jen malá část z nich. Někteří si pak překvapivě nemohli vzpomenout, že mi vůbec volali. Jestli tyto telefonáty měly nějakou spojitost s uvedením mého čísla i jinde než na internetu, nedokážu posoudit,“ doplnil.

Na dotazy, zda na rozmístění svých podobizen bude nějak reagovat nebo zda bude město tyto kartónové výtvory odstraňovat, primátor neodpověděl, odstraňováním kartónových primátorů se nezabývá ani TSK.

Hodnocení článku je 90 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Facebook Praha

Štítky doprava, kolony, opravy, uzavírky, kartón, podobizna, primátor, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.