středa 12. května 2021 Pankrác

Další dopravní komplikace. Oprava mostu omezí dopravu na Barrandově

Na další dopravní komplikace se musí připravit řidiči v Praze. O Velikonocích je omezí práce u nájezdu na Pražský okruh na Barrandově. Rekonstrukcí projde odbočovací pruh v ulici K Barrandovu. Dělníci začnou s prací zítra a hotovo by mělo být během pondělí.

Dopravní opatření budou zavedena v úseku komunikací K Austisu k Pražskému okruhu. Od pátku 10. do neděle 12. dubna bude uzavřen nájezd na Pražský okruh ve směru k tunelu Lochkov a D1. Řidiči budou muset jezdit pouze jedním pruhem ve směru k D5 a Letišti Václava Havla.

Uzavřen bude jízdní pás ve směru na Pražský okruh od neděle 12. dubna od 15:00 do pondělí 13. dubna do 13:00. Doprava ve směru na Pražský okruh a letiště bude odkloněna po objízdné trase po ulici K Barrandovu, K Austisu a dále po Slivenecké a Karlštejnské na Pražský okruh. Odbočení do Slivence bude zachováno.

Barrandovský i Karlův most čeká rekonstrukce. Oba toho mají hodně za sebou, říká primátor

Hned několik vyznaných pražských mostů čeká v dohledné době rekonstrukce. Práce začnou na Barrandovském mostě i historickém Karlově mostě, na jehož rekonstrukci bude dohlížet odborná komise.

Foto praha.eu

Štítky ČR, automobilová, most, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.