neděle 9. května 2021 Ctibor

Policisté v Praze zastavili auto. Řidič byl pod vlivem opiátů, žena si vezla pervitin a heroin

V sobotu po osmé hodině ráno policisté zastavili černý Jeep s německými poznávacími značkami v Bělocerkevské ulici v Praze 10. Při kontrole se posádka auta chovala nervózně, řidič měl zrychlené pohyby a rozšířené zorničky. Test na drogy ukázal, že řidič je pod vlivem pervitinu a opiátů.

Na zadních sedačkách policisté našli několik sáčků s obsahem, který připomínaly drogy. „Třicetiletá spolujezdkyně policistům uvedla, že v igelitových sáčcích se nachází heroin a pervitin, který má pro svou vlastní potřebu,“ uvedla policejní mluvčí Violeta Siřišťová a dodala, že vzhledem ke všem těmto okolnostem putovali oba lidé z auta na policejní služebnu.

Žena byla obviněna ze spáchání trestného činu přechovávání omamných a psychotropních látek a jedu, za což jí hrozí až dva roky za mřížemi. „Celý případ si převzali kriminalisté z oddělení drogové problematiky a zajištěné drogy byly odeslány na expertizu k dalšímu zkoumání,“ uvedla mluvčí a doplnila, že osmačtyřicetiletý řidič byl vyzván k podrobení se lékařské prohlídce spojené s odběrem krve a moči, kterou odmítl a z tohoto důvodu je podezřelý ze spáchání přestupku v dopravě.

Hodnocení článku je 80 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto PČR

Štítky kontrola, auto, drogy, Praha 10

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Miroslav Heyduk

místo kde stojí auto není ulice Bělocerkevská

pondělí, 15. března 2021, 18:06

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.