čtvrtek 20. ledna 2022 Ilona

Vyhledávání

Nalezené články: "otázky"

Dvojka připravuje nové trasy Putování Prahou 2. Zahrajte si hru s odkazem na významné události

Dvojka po úspěchu z minulé roku pokračuje se sérií venkovních her fungujících pod názvem Putování Prahou 2. Pro Pražany připravuje nové a zajímavé toulky po svém území. Hry budou odkazovat především na důležité události z historie České republiky.

Koloběh vládní nenávisti pokračuje aneb Mohou být lidé vůbec někdy spokojeni?

Když bylo po volbách jasné, že vítězem je koalice a éra Babišovy vlády skončila, zdálo se, že bývalý premiér je příčinou všeho zla. Nová vláda ještě nemá důvěru a už se na ni snáší palba kritiky. Mohou být lidé vůbec někdy spokojeni?

Největší televizní bizár, příběhy a rozhovory. Připomeňte si to nejlepší za uplynulý rok

Rok 2021 je minulostí a na zajímavá témata byl velmi bohatý. Podívejte se na to nejlepší, co jsme na Pražské Drbně našim čtenářům naservírovali. Během roku jsme se věnovali rozhovorům s osobnostmi z veřejného života, blogům mapujícím kulturní dění...

Pandemie covidu je krizí odborníků

Pandemie covidu není jedna krize, ale mnoho krizí v jedné. Jednou z nich je krize důvěry v odborníky. Proč jsme jim přestali věřit? Proč je to špatně a co se s tím dá udělat?

V pátek je Mezinárodní den proti násilí na ženách a mužích pracujících v sexbyznysu

V pátek 17. prosince je Mezinárodní den proti násilí na ženách a mužích v sexbyznysu. Násilí na ženách se stalo celospolečenským tématem, ženy v sexbyznysu patří ke skupinám, které jsou společností nejvíce opomíjeny. S násilím má přitom zkušenosti...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "otázky"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "otázky"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.