úterý 20. října 2020 Vendelín

Vyhledávání

Nalezené články: "nehody"

Soutěž MOJE VIZE NULA se snaží nastartovat zájem mladých o silniční bezpečnost

Nastartovat zájem mladých lidí o problematiku silniční bezpečnosti a zlepšit stav dopravní nehodovosti v České republice je cílem projektu MOJE VIZE NULA: Studenti pro bezpečné silnice. Druhý ročník došel do svého závěru a v úterý 13. října 2020...

Nehoda kamionu v noci zablokovala sjezd z dálnice D10 na Horní Počernice

Ve čtvrtek 15. října krátce po čtvrté hodině ranní zasahovalo několik jednotek hasičů na dálnici D10 u sjezdu na Horní Počernice, kde došlo k převrácení kamionu na bok a k poškození svodidel.

VIDEO: Hasiči zasahovali u dopravní nehody v ulici Novopacká. Jednoho člověka museli vyprostit

Tři jednotky pražských hasičů zasahovali krátce po desáté hodině dopoledne ve čtvrtek 15. října v ulici Novopacká ve směru na Mladou Boleslav u vážné dopravní nehody pěti osobních aut. Hasiči museli vyprostit jednu zraněnou osobu.

FOTO: Řidič na přejezdu ulomil závoru a odjel. Policisté hledají svědky dopravní nehody

Policisté hledají svědky dopravní nehody z konce září, při které došlo k ulomení dřevěné závory na chráněném železničním přejezdu ve Strašnicích. Pokud máte informace, které by mohly vést k objasnění případu, kontaktujte linku 158.

VIDEO: Řidič v Karlíně ve vysoké rychlosti srazil chodkyni. Policie hledá svědky

Policisté pátrají po svědcích vážné dopravní nehody, která se stala v pondělí 28. září kolem 16:45 na Rohanském nábřeží u křižovatky s Šaldovou ulicí ve směru k Těšnovskému tunelu. Došlo zde ke střetu auta s chodkyní. Aby řidič zabránil čelnímu...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "nehody"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "nehody"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.