středa 30. listopadu 2022 Ondřej

Vyhledávání

Nalezené články: "neštovice"

Hygienici v Praze potvrdili další tři případy opičích neštovic. Je jich celkem třicet

Hygienická stanice hlavního města potvrdila další tři případy opičích neštovic, celkem jich je v metropoli třicet. Dva ze tří nově nakažených pobývali na začátku měsíce v zahraničí, jeden v Řecku a jeden v Makedonii.

Pražské odpadní vody se testují na covid a nově i na opičí neštovice

Odpadní vody v Praze se od začátku srpna testují i na opičí neštovice. V tiskové zprávě o tom informovaly Pražské vodovody a kanalizace. Výsledky vyhodnocuje Vysoká škola chemicko-technologická (VŠCHT) a Vojenský zdravotní ústav. Podobně už téměř...

Do Česka dorazilo 1400 vakcín proti opičím neštovicím

Do Česka dnes dorazilo 1400 dávek vakcíny proti opičím neštovicím. Jsou uskladněné ve Fakultní nemocnici Bulovka v Praze. Celkem by Česká republika měla dostat 2800 dávek, s plošným očkováním se ale nepočítá.

V Česku už je jedenáct případů opičích neštovic. Deset z nich v Praze

V České republice se potvrdilo celkem jedenáct případů opičích neštovic, poslední tři přibyly v tomto týdnu. Deset z nich je v Praze, nový pacient v Ústeckém kraji. Žádný další vzorek ústav v současné době nevyšetřuje.

V Praze se potvrdil šestý případ opičích neštovic. Cizinec je v domácí izolaci

V Praze byl potvrzen šestý případ opičích neštovic. Informoval o tom mluvčí Hygienické stanice Hlavního města Prahy Zbyněk Boublík. Osoba ve věku 34 let s občanstvím jedné ze zemí Evropské unie je podle něj po vyšetření na specializovaném oddělení...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "neštovice"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "neštovice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.