čtvrtek 20. ledna 2022 Ilona

Vyhledávání

Nalezené články: "mráz"

Sjezdovky máme i za humny. Podívejte se, kde se dá kolem Prahy lyžovat

Po téměř jarním silvestru to vypadá, že se do České republiky vrátila zima. Jestli si chcete sníh a mráz ještě pořádně užít, není lepší místo než sjezdovka. Připravili jsme pro vás přehled skiareálů, do kterých se z Prahy dostanete za chvilku.

Nadprůměrné teploty vystřídá sníh a mráz. Hrozí povodně i ledovky

Překvapující nadprůměrné teploty vystřídá méně příznivé počasí. Kromě silného větru a deště se v prvním měsíci roku 2022 objeví i noční a ranní mrazíky, kvůli kterým s velkou pravděpodobností vzniknou obávané ledovky.

Zloděj mi ukradl konzervy s tuňákem a přeladil TV, pojišťovny zveřejnily vtipná hlášení svých klientů

Dopravní nehody, krádeže, přírodní živly nebo úrazy sice nejsou situacemi, které u poškozených vyvolávají záchvaty smíchu, přesto pojišťovny sbírají každý rok humorná vyjádření svých zákazníků. Pojďme se na některá z nich podívat.

Silvestr se blíží. Stovky policistů budou v ulicích Prahy kontrolovat dodržování bezpečnosti a vládních nařízení

Během silvestrovských oslav budou v ulicích Prahy dohlížet na bezpečnost stovky policistů z pořádkové, kriminální, dopravní a cizinecké služby, antikonfliktního týmu, speciální a krajské pořádkové jednotky. Ti budou kromě bezpečnosti dohlížet také...

V Praze proběhla největší otužilecká akce. Ve Vltavě plavalo 360 lidí

V mrazivém počasí si tradiční vánoční plavání ve Vltavě dopřálo 360 otužilců. Nejstarší, největší a nejznámější otužilecká akce v republice, Memoriál Alfreda Nikodéma měl dnes jubilejní 75. ročník. Milovníci ponorů do ledové vody se scházeli...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "mráz"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "mráz"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.