neděle 16. ledna 2022 Ctirad

Vyhledávání

Nalezené články: "déšť"

VIDEO: Člen ostrahy v obchodě vyzval muže, aby si nasadil respirátor. Ten mu zlomil čelist

Policie pátrá po neznámém muži, který na začátku prosince napadl člena ostrahy v obchodě s potravinami v Plzeňské ulici na Praze 5. Ostraha po něm totiž chtěla, aby si v obchodě nasadil respirátor.

Stále čekám na telefonát od Spielberga. Hercům bych studium v zahraničí doporučil, říká Ronald Prokeš

Ronald Prokeš vyrůstal střídavě v Praze a Velkých Popovicích. Ve školce Bumble Bee v Praze se naučil jako rodilý mluvčí ovládat angličtinu, bez které by se nemohl věnovat svému vysněnému oboru. Díky velmi dobrým výsledkům se dostal na Cambridge...

Nadprůměrné teploty vystřídá sníh a mráz. Hrozí povodně i ledovky

Překvapující nadprůměrné teploty vystřídá méně příznivé počasí. Kromě silného větru a deště se v prvním měsíci roku 2022 objeví i noční a ranní mrazíky, kvůli kterým s velkou pravděpodobností vzniknou obávané ledovky.

Do pražské zoo vloni zavítalo skoro milion návštěvníků

Do pražské zoologické zahrady vloni zavítalo 962 987 návštěvníků, tedy zhruba o 110 tisíc víc než loni. Předloni, před pandemií koronaviru, byla návštěvnost asi o půl milionu vyšší. Zoo upozornila na to, že během prvních 101 dnů loňského roku byla...

Rok 2021 byl rekordním pro čápy. Ornitologové s dobrovolníky spočítali 1567 mláďat

Čápi bílí letos v ČR prožili úspěšnou hnízdní sezonu, která vlastně byla rekordní. Podle údajů programu občanské vědy Čapí hnízda České společnosti ornitologické (ČSO) letos vyvedli 1 567 mláďat. Je to nejvíce v historii programu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "déšť"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "déšť"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.