neděle 29. května 2022 Maxim

Vyhledávání

Nalezené články: "cigarety"

VIDEO: Pražští celníci odhalili pět milionů pašovaných cigaret. Kamion prozradil zápach

Trojice pražských celníků objevila v bulharském kamionu pět milionů nekolkovaných cigaret. Vůz si vytipovali na dálnici D0 a při kontrole nákladu je překvapil zápach tabáku. Bez zachycení by stát přišel o víc než 18 milionů korun na spotřební dani.

VIDEO: Zloděj si nakradl cigarety, zahodil je na útěku

Pražská policie pátrá po muži, který kradl cigarety v prodejně v Kobylisích. Když ho prodavač přistihl při činu, zloděj ho napadl a dal se na útěk. I když nakradené zboží ve zmatku zahodil, hrozí mu dva roky vězení.

Kdy Češi nejvíc pijí alkohol? O svátcích a dovolených

V Česku pije rizikově 40 procent lidí. Nejvíce konzumují alkohol na Silvestra a na dovolených a preferují především pivo a víno. Vyplývá to z on-line průzkumu týmu z Kliniky adiktologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy (1. LF UK), jehož se...

Vláda by měla motivovat k méně rizikovým alternativám kouření, říká prezident Komory elektronického vapování

O škodlivosti kouření klasických cigaret už v dnešní době není žádných pochyb. Spekulace ale vyvstávají nad dopady jejich elektronických alternativ. Podle dostupných studií mohou například elektronické cigarety výrazně snížit rizika a zdravotní...

Rekordní záchyt. Pražští celníci odhalili v rumunských kamionech téměř 21 milionů cigaret

Rekordní záchyt pašovaných cigaret mají na svém kontě pražští celníci. Během kontrolní akce odhalili v rumunských kamionech téměř 21 milionů pašovaných cigaret značky Marlboro.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "cigarety"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "cigarety"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.