neděle 29. května 2022 Maxim

Vyhledávání

Nalezené články: "bezdomovci"

Bezdomovci v popelnici a nervózní řidiči. Podívejte se na šichtu pražských popelářů

Ve čtyři hodiny ráno mi zvoní budík a přesně o hodinu později vcházím do areálu Pražských služeb v Proboštské ulici v Dejvicích. V kanceláři fasuju tradiční oranžovo-zelené montérky a na dvoře si podávám ruku s mými novými kolegy. Těmi jsou pro...

Praha dá devět milionů na pomoc lidem bez domova

Pražští radní odsouhlasili dotaci městským částem na pomoc lidem bez domova. Celkově na projekty nízkoprahových služeb a zaměstnávání a bydlení vyčlenili devět milionů korun.

V Praze jsou miliony potkanů. Začíná jejich plošné hubení

Pražské vodovody a kanalizace začínají s deratizací stokové sítě. Žijí v ní totiž miliony potkanů a jejich počty je potřeba snížit. Návnadou budou ošetřeny tisíce kanalizačních vstupů, pejskaři se ale bát nemusí.

Pátrání po nezvěstném schizofrenikovi. Z domu odešel s nožem

Policie hledá šestatřicetiletého Marka Syrovátku, který dnes ráno odešel ze svého bydliště v Bubovicích. Muž trpí schizofrenií, má u sebe nůž a pohybovat by se mohl na Zličíně.

Praha 6 na místě nádraží nechá postavit komunitní centrum. Stanice 6 mnohé obyvatele nenadchla

Již příští léto by obyvatelé a návštěvníci Prahy 6 mohli zavítat do komunitního centra s restaurací a výstavním prostorem s názvem Stanice 6, které nahradí bývalé nádraží Praha - Bubeneč. Stavba získala stavební povolení a společnost SNEO nyní...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "bezdomovci"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "bezdomovci"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.