pátek 7. května 2021 Stanislav

Vyhledávání

Nalezené články: "Záchranka"

Pražskou záchranku posílí studenti oboru zdravotnický záchranář

Vybrané posádky pražské záchranky posílí vysokoškolští studenti druhých a třetích ročníků oboru zdravotnický záchranář. Po proškolení se studenti stanou třetím členem výjezdové skupiny, jak tomu běžně bývá při stážích. Nasazení studentů pomůže...

Aplikace Záchranka oslavila 5. narozeniny, začala jako bakalářská práce. Pomohla 64 tisícům lidí

Včera to bylo přesně pět let, co spatřila světlo světa užitečná aplikace Záchranka. Na jejím vývoji a vylepšení se podílí řada odborníků. Do svých mobilních telefonů si ji nainstalovalo už 1,5 milionů lidí.

Dělník, kterého zasypala hlína ve výkopu v Praze, nepřežil. Smrt řeší kriminalisté

Ve výkopu stavby v ulici Erbenova v Praze 5 zůstal včera ve tři hodiny odpoledne zavalený dělník. Tělo dělníka se podařilo vyprostit až po šesti a půl hodinách. Na místě se vystřídaly jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů, u zásahu byla i...

Strakonickou ulici čeká rozšíření. Vzniknout má pruh pro autobusy a záchranáře

Cílem projektu, který je podpořen z Operačního programu Praha, je rozšířit pomocí stavebních úprav Strakonickou ulici ve směru do centra v úseku mezi zastávkou Dostihová a Barrandovský most tak, aby vznikl jízdní pruh pro autobusy a záchranáře.

Pražští záchranáři nyní vyjíždějí k úrazům na ledu desetkrát denně

V tomto týdnu vyjížděli záchranáři v Praze zhruba desetkrát denně k úrazům a zraněním, které souvisely s náledím a se sněhem. Podle mluvčí pražské záchranky Jany Poštové se počet výjezdů obvyklé zimní sezoně v Praze nevymyká.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Záchranka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Záchranka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.