okres Praha-východ
Koronavirus„Zbrzdění je velmi dlouhé. Je to jako plující parník, kdy musíte točit kormidlem hodně dopředu,“ říká Prymula o nárůstu případů
Příští týden chce ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) představit výhledovou strategii k onemocnění covid-19. Bude obsahovat zvažovaná opatření v případě dalšího vývoje epidemie a parametry, kdy by je bylo potřeba zavést. Řekl to dnes na tiskové konferenci. Chce také zveřejňovat všechna data o epidemii, u kterých to bude možné. Prymula dnes také představil aktualizovanou mapu okresů. Kromě Prahy je červenou barvou, která značí nejvyšší riziko nákazy, označeno také Uherskohradišťsko a okresy Praha-západ a Praha-východ. Oranžových je pak 55 okresů.
KrimiPátrání po pohřešované seniorce je u konce. Policisté ji našli bez známek života
Pátrání po seniorce z obce Předboj v okrese Praha-východ má smutný konec. Seniorka byla v neděli odpoledne nalezena bez známek života. Koroner na místě vyloučil cizí zavinění. Přesnou příčinu smrti objasní až další vyšetřování.
DopravaNa Braníku přibylo 115 parkovacích míst. Řidičům se otevřelo nové záchytné parkoviště
Na pražském Braníku přibylo 115 parkovacích míst. Technická správa komunikací tu ve čtvrtek otevřela P+R parkoviště, a to zejména pro přijíždějící z jižního směru do Prahy. Do konce roku zkolauduje a otevře ještě záchytné parkoviště v Běchovicích, sloužící zejména pro dojíždějící z Prahy-východ. Parkoviště vzniklo v místech bývalého obratiště autobusů.








