Pá 14. 8. 2026Alan

Mezinárodní den studentstva

Trikolora-FOTO_-Adam-Mráček-1920x0-c-defaultSpolečnost

Oslavy 17. listopadu se přesunou do online prostředí. „Zůstaňte doma, ale nezapomeňte,“ vyzývají organizátoři

Oslavy Dne boje za svobodu a demokracii a Mezinárodního dne studentstva proběhnou také tento rok, jen v jiné formě, než jsme byli zvyklí. Výročí 17. listopadu se letos musí obejít bez větších veřejných akcí a tradiční pietní akce se uskuteční za přísných hygienických podmínek. Do online prostředí se přesunou kulturní akce, a také organizátoři apelují, aby lidé tento rok oslavili svátek z domova.

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Rodina už den pátrá po nemocném muži, v prostoru se orientuje jako čtyřletýSpolečnost

Rodina už den pátrá po nemocném muži, v prostoru se orientuje jako čtyřletý

Odešel na nákup a už se nevrátil. Policisté a rodina prosí o pomoc s hledáním muže, kterého pohřešují přes 24 hodin. Odešel z bytu ve Strašnicích a už se nevrátil. Je vážně nemocný, potřebuje léky a v prostoru se orientuje jako čtyřletý. Nemluví česky.

Vůně koláče se vrací do českých kuchyní. Rohlík ukazuje, jak dnes Češi pečouSpolečnost

Vůně koláče se vrací do českých kuchyní. Rohlík ukazuje, jak dnes Češi pečou

Čím dál víc Čechů si letos znovu oblíbilo vůni čerstvě upečeného koláče. Prodej pečících surovin na Rohlíku roste podstatně rychleji než zbytek nákupu, nejvíc za tím stojí mouka. Rohlík proto tento týden ukazuje, co se za rostoucím zájmem o pečení skrývá, a přidává i pár tipů, jak z dobrých surovin doma upéct opravdu povedený koláč.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook