neděle 12. července 2020 Bořek

Kristýna Vaňková

Kristýna Vaňková » Články

TÝDEN V PRAZE: Pigy, Kouř a Stalker na střeše

K létu patří přesun kultury z vnitřních prostor pod širé nebe. Atmosféra doplněná svitem měsíce a čerstvě čepovaným pivem za vlahého večera se nedá ničím nahradit. Vychutnejte si ji během příštího dne v Praze. Několik tipů najdete v seznamu níže.

TÝDEN V PRAZE: Vary, opráski a pouliční divadlo

Se začátkem prázdnin se kultura začíná hýbat do sfér, o kterých jsme ještě před měsicem neměli vůbec ponětí, zda budou letos vůbec možné. Nejenom že už nemusíme nosit roušky, můžeme také jít na koncert pod širé nebe nebo navštívit některé festivaly....

TÝDEN V PRAZE: Obrazy uprchlíků, největší studentská party, vyšehradské varhany

Těšíte se na první prázdninový týden? Našli jsme pro vás několik velice speciálních událostí, které si nemůžete nechat ujít. Máte chuť na výstavu, koncert, nebo kino? Nebo byste si raději vyhodili z kopýtka?

TÝDEN V PRAZE: Nedotknutelní v parku a střešní party s cimbálem

Tento týden v Praze bude rozhodně zajímavý. Ani tentokrát se neobejdeme bez folklóru, vyhlídek na město a letního kina.

TÝDEN V PRAZE: Fatální festival, krajinářské umění a folklor

Deštivé dny snad už ustávají a zůstalo nám tu obtížně snesitelné horko. Kde a jak ho můžete ve volném čase strávit vám nabízíme na následujících řádcích.

TÝDEN V PRAZE: Koncerty na střechách i lodích a zánik Venuše

Už se nemůžete dočkat konce víkendu a návratu do práce? Nezapomeňte si dopřát adekvátní oddech. První červnový týden v Praze vypadá pohodově: koncerty na řece nebo na střeše? Není problém. Nezapomeňte však na roušky!

KULTURA V PRAZE: Vědomá party, performance nebo festival tance

Festival tance nebo performativní prohlídka Prahy? Tyto a další kulturní zážitky na vás v metropoli čekají příští týden.

TÝDEN V PRAZE: Výstava deníků a kino v lodičkách

Od pondělí už nemusíte vyjma některých situací vycházet na ulici se zakrytým obličejem. Využijte poslední příležitosti vzít si roušku do společnosti a užijte si Prahu pomalu se probouzející z pandemické kulturní letargie.

Pražskou kulturu po karanténě restartovali sexuální predátoři

Včerejším dnem v zemi začaly padat zábrany ve prospěch života, jak jej známe. Změnu zaznamenala hlavně tuzemská kulturní scéna. Znovuotevření kin, divadel i galerií však doprovází skepse. Přežije kultura striktní opatření?

TÝDEN V PRAZE: Filmy a výstavy jako první vlaštovky

Od pondělí budou konečně otěže karantény povoleny a my budeme moci vyrazit za kulturou. Za určitých podmínek tak budeme moci vyrazit do kina nebo na výstavu. Jaké akce vás mohou nalákat příští týden?

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.