Po 31. 8. 2026Pavlína
Krimi

Nešťastný muž si na lavičce v parku před nádražím podřezal žíly. Život mu zachránili strážníci

MMartin Šeda1 minuta čtení20. 12. 2019, 7:00
Zdroj: MP Brno
Zdroj: MP Brno · Foto: MP Brno

K zakrvácenému muži přispěchali v noci na čtvrtek pražští strážníci. Nešťastný a alkoholem posilěnný muž si sedl na lavičku ve Vrchlického sadech a podřezal si žíly. Strážníci ho stihli ošetřit a zavolat záchranáře.

Muže uviděla hlídka hlídka strážníků z Prahy 1 ve Vrchlického sadech krátce po půlnoci. Muž seděl na lavičce a ze zápěstí levé ruky mu tekla krev. Hlídce přiznal, že chtěl skoncovat se životem. Strážníkům se ještě svěřil, že prý trpí psychickou poruchou, avšak jeho lékař mu sdělil, že je zdráv.

Hlasy v hlavě mu prý napověděly, že se má zabít. Poslech. Žiletkou si podřezal žíly. „Strážníci mu na místě ošetřili zhruba sedm povrchových ran. Dále byly dechovou zkouškou zjištěny téměř 2 ‰ alkoholu," uvedl strážníci na webu. Přivolaní záchranáři poté devětatřicetiletého muže převezli na psychiatrické oddělení.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Pražské derby ovládli na Letné fotbalisté Slavie. Nad Spartou vyhráli 3:0Fotbal

Pražské derby ovládli na Letné fotbalisté Slavie. Nad Spartou vyhráli 3:0

Fotbalisté Slavie vyhráli v 6. ligovém kole v pražském derby na Spartě 3:0 a bez porážky vedou neúplnou tabulku o bod před druhým Libercem. Letenští jsou sedmí a ztrácejí na městského rivala pět bodů. Skóre v úvodu otevřel Wiktor Nowak, po přestávce pojistili obhájci titulu vítězství Danijel Šturm a Emmanuel Ayaosi. Červenobílí vyhráli v lize na Letné poprvé od prosince 2020.

ČEZ Family Run Aquapalace 2026 je rodinný běh plný pohybu, zábavy a společných zážitkůSpolečnost

ČEZ Family Run Aquapalace 2026 je rodinný běh plný pohybu, zábavy a společných zážitků

Chcete si užít den plný pohybu, zábavy a rodinné pohody? V sobotu 12. září 2026 se uskuteční už 7. ročník ČEZ Family Run Aquapalace Praha. Rekreační běh propojí sportovní zážitek s příjemnou rodinnou atmosférou a pestrým doprovodným programem. Účastníci navíc za dokončení sedmikilometrové trasy získají celodenní vstupenku do Vodního světa Aquapalace Praha. Generálním partnerem akce je Skupina ČEZ.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook