čtvrtek 29. září 2022 Michal

Jedu z práce, vypil jsem asi litr vodky, chlubil se řidič, který jel na proražených pneumatikách

Pražští strážníci nemohli uvěřit svým očím, když v neděli 14. srpna před polednem zastavili řidiče auta, který jel na proražených pneumatikách. Řidič při orientační dechové zkoušce nadýchal přes tři promile a strážníkům se ještě zvládl pochlubit, že jede z práce, kde vypil asi litr vodky.

Strážníci narazili na velmi podivně jedoucí vozidlo ve Lhotecké ulici. Řidič jel s autem, jehož obě pneumatiky na pravé straně byly proražané. Řidič navíc při cestě ztrácel části pneumatik.

Hlídka strážníků nemohla nechat řidiče takového auta bez povšimnutí, a tak se rozhodla jej zastavit. Čtyřiačtyřicetiletý řidič ukázněně vůz odstavil ke krajnici a se strážníky ochotně spolupracoval.

„Nejdřív jim sdělil údaje o své osobě a pak se pochlubil, že jede z práce, kde vypil asi litr vodky. Dechová zkouška ukázala hodnotu téměř tři a půl promile,“ uvedla na facebooku pražských strážníků jejich mluvčí Irena Seifertová a dodala, že opilého řidiče si krátce před polednem převzala k dalšímu opatření státní policie,

Hodnocení článku je 68 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Městská policie hl. m. Prahy

Štítky alkohol, opilý, řidič, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.