středa 30. listopadu 2022 Ondřej

Vyhledávání

Nalezené články: "opilý"

VIDEO: Opilý řidič chtěl být nenápadný, tak v noci nerozsvítil světla. Jeho plán nevyšel

Pražští strážníci opět řešili opilého řidiče, tentokrát se jim ale odhalil řidič sám. Snažil se totiž být nenápadný, a tak si nerozsvítil světla, i když na silnici vyjížděl za tmy. Řidič nadýchal přes dvě promile.

Opilý řidič prorazil pneumatiku. Pak úhledně zaparkoval v květinovém záhonu

Pražští městští policisté vyjížděli k oznámení o tom, že někdo parkuje auto v květinovém záhonu na Olšanském náměstí na pražském Žižkově. „Když hlídka přijela na místo, zjistila, že u auta stojí dva muži, z nichž jeden byl řidičem auta,“ popsala...

VIDEO: Zabijte mě, křičel opilý muž v Praze 5 na záchranáře a strážníky

Strážníci a záchranáři měli na Smíchově plné ruce práce s opilým mužem, který zůstal ležet ve vozovce, bránil se ošetření a hlavou chtěl rozbít skleněnou stěnu zastávky. K tomu ještě vykřikoval, aby ho lidé kolem zabili. Muž pak s naměřenými 2,68...

VIDEO: Opilý mladík se zasekl v klepači, museli ho vyprostit hasiči

Strážníci, záchranáři i hasiči přijeli na pomoc mladíkovi, který se opilý do němoty zaklínil v klepači před jedním z domů. Aby se neporanil, museli ho z kovové konstrukce vyříznout.

VIDEO: Opilý muž usnul za volantem v centru Prahy. Auto nechal nastartované

Pražští strážníci museli přerušit spánek opilému řidiči, který si ve svém voze ustal na silnici v Praze 2. I když jim tvrdil, že nic nepil a jen usnul, v dechové zkoušce mu naměřili dvě promile.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "opilý"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "opilý"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.