neděle 29. května 2022 Maxim

Muži kvůli mědi kradli kabely. Při činu je vyčenichal šikovný policejní pes Sony

Zlodějům, kteří se snažili získat měď z kradených kabelů, byl osudný čich šikovného policejního pejska Sonyho. Ten pachatele vyčmuchal během kontroly opuštěného žižkovského objektu a stal se hrdinou noční hlídky.

V noci ze soboty na neděli během kontroly členitého objektu Ústřední telekomunikační budovy na Žižkově policisté nalezli díky služebnímu psovi Sonymu zloděje kabelů, kteří se chtěli obohatit prodejem seškrábané mědi.

Při kontrole vzduchotechniky označil služební pes vstup do kabelového korektoru, kde strážníci našli tři muže, kteří obnažovali měď z ukradených kabelů. Jednomu se ve spletitém prostoru sice podařilo utéct, dva podezřelé ve věku 33 a 48 let však strážníci zadrželi a pro podezření z trestného činu předali státní policii,“ uvedla mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová.

Lupiči, kteří z obchodu s hodinkami ukradli zboží za dvacet milionů, patří k organizovanému gangu

Tři maskovaní muži ukradli v sobotu po páté hodině odpolední zboží za miliony korun z obchodu s luxusními hodinkami v Široké ulici v Praze. Lupiči byli ozbrojení střelnými zbraněmi a nemluvili česky. Policisté po pachatelích od soboty pátrají....

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto PČR

Štítky pes, policie, krádež, kabely, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.