čtvrtek 2. prosince 2021 Blanka

Cizinec povalil odpadkový koš, nadával strážníkům a napadl kolemjdoucího. Skončil v poutech

Sedmadvacetiletý cizinec v sobotu 20. listopadu krátce po půlnoci před zraky strážníků povalil betonový koš na náměstí Republiky a křičel na ně „fuck you“. Když hlídka rozdováděného muže vyzvala, aby se uklidnil, prokázal svou totožnost a koš vrátil do původního stavu, nestalo se nic. Cizinec dával najevo hlasitý s požadavky strážníků. 

Svými výkřiky cizinec upoutal pozornost kolemjdoucího, který si začal událost natáčet na mobil, což cizince rozčílilo natolik, že se pokusil kolemjdoucího napadnout a vyrazit mu telefon z ruky.

„Hlídka okamžitě zakročila a muže za pomoci donucovacích prostředků zpacifikovala. Totožnost cizince byla zjištěna až na policejní služebně, kam ho strážníci převezli,“ uvedla mluvčí strážníků Irena Seifertová. Sedmadvacetiletý cizinec dostal za přestupek neuposlechnutí výzvy úřední osoby pokutu ve výši pěti tisíc korun.

Z Prahy 1 se stával party town, kam lidi jezdili jen pít, říká starosta Petr Hejma

Další díl ze seriálu rozhovorů se starosty městských částí nás zanese do prostředí radnice Prahy 1, kde jsme si povídali s Petrem Hejmou (STAN), starostou Jedničky. „Když žijete v místě, které je nejkrásnější na světě, tak vás mrzí, když vás...

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Městská policie hl. m. Prahy

Štítky napadení, agresivita, cizinec, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.