pátek 17. září 2021 Naděžda

Nožem ohrožoval zaměstnance drogerie v centru Prahy. Nepoznáváte ho?

Policisté z Prahy 1 pátrají po neznámém muži, který kradl v drogerii v obchodním centru ve Spálené ulici. Poté bez zaplacení prošel přes pokladní zónu. Muže následně zastavil jeden ze zaměstnanců, aby ho následoval do zázemí prodejny a krádež mohli vyřešit. Podezřelý se však dal na útěk a když ho zaměstnanec doběhl, vytáhl na něj muž nůž.

Neznámý muž po odhalení svého činu vydal dvě z odcizených věcí a dal se na útěk. Zaměstnanec prodejny jej doběhl ve vestibulu metra Národní třída. „V momentě, kdy se k muži přiblížil se slovy, že zavolá policii, na něj podezřelý vytáhl vystřelovací nůž s třiceticentimetrovým ostřím. Poté z místa utekl,“ uvedl mluvčí pražských policistů Richard Hrdina.

Muž je nebezpečný a může být ozbrojen

Muž je zhruba 180 centimetrů vysoký, má střední postavu a věk kolem pětadvaceti let. Vlasy měl na temeni svázané do culíku, na pravém předloktí měl výrazné tetování s náboženským symbolem.

Jedná se o nebezpečného pachatele, který může být ozbrojen nožem. Z tohoto důvodu se ho nepokoušejte zadržet sami a v případě jakýchkoliv informací o jeho pohybu je předejte na linku 158, nebo se obraťte na kteroukoliv služebnu PČR,“ dodal Hrdina.

Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu vydírání. Za to mu v případě dopadení a odsouzení hrozí až osm let vězení.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto PČR

Štítky krimi, zloděj, pátrání, policie, drogerie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.