neděle 20. září 2020 Oleg

VIDEO: Zloděj v metru se pokusil ukrást batoh spícímu muži. Pokus o krádež překazili strážníci

Muž usnul v metru na lavičce a jeho batoh zaujal kolemjdoucího, který se batoh pokusil ukrást. Pokus však překazili pražští strážníci, kteří se za mužem ihned rozběhli. Když je spatřil, položil batoh na eskalátory a pokračoval ven. Strážníci muže zadrželi a předali státní policii.

Muž, který spal v metru, by si svůj odpočnek možná odpustil, kdyby věděl, že jeho batoh zaujme kolemjdoucího natolik, že se jej pokusí odcizit. Podezřelý si k němu přisedl na lavičku a čekal na jeho reakci. Když viděl, že spící muž nereaguje, zloděj se zvedl i s batohem spícího muže a odcházel směrem k výstupu ze stanice metra. 

Podivného chování muže si však ještě před odcizením batohu všiml vnímavý dozorčí metra Holešovice a přivolal hlídku městské policie. Ta se za mužem rozeběhla. Ten v okamžiku, kdy spatřil strážníky, batoh položil na eskalátory a pokračoval ven, jako kdyby se nic nestalo. 

Jeden ze strážníků muže doběhl a omezil ho na osobní svobodě do příjezdu státní policie, která si případ převzala,“ dodala policejní tisková mluvčí  Irena Seifertová.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto PČR

Štítky krimi, policie, lupič, krádež, batoh, metro

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.