pondělí 25. května 2020 Viola

PŘEHLED: Kde se v Praze bruslí a za kolik? Podívejte se na velký přehled

Přestože venkovní kluziště v Praze fungují většinou už od listopadu, ta pravá zima, kdy se teploty dostávají pod nulu, začíná až teď, koncem ledna. Využít služeb veřejných ploch k bruslení mohou zájemci stále. V Praze je hned několik míst, kde si milovníci bruslení přijdou na své. Připravili jsme přehled těchto míst.

Praha 1

Do 31. ledna si milovníci bruslení mohou užít kluziště na Ovocném trhu, kam je vstup zdarma. To za vstup na veřejné kluziště Na Františku zaplatí zájemci 70 korun.

Praha 2

Letos poprvé se Praha 2 rozhodla, že pořídí dvě kluziště. Padesát korun zaplatí zájemci o bruslení na kluzišti v Havlíčkových sadech, které bude otevřeno až do 23. února. Stejné podmínky platí také pro bruslení v areálu ZŠ a MŠ Na Smetance na Vinohradech.

Praha 3

Za bruslení pod žižkovskou věží v Mahlerových sadech zájemci zaplatí 80 korun, tato ledová však láká na kvalitní led a zavírat by měla až v březnu.

Praha 4

Jedno kluziště najdeme i na Praze 4, a to hned u stanice metra Pankrác před nákupním centrem Arkády. Vstupné činí 50 korun a pro dobrou dostupnost bývá často zaplněné.

Praha 5

I na Smíchově najdeme kluziště. Na náměstí 14. října je plocha o rozloze 10 x 20 metrů, na kterou je vstup zdarma. 

Praha 6

Do konce února bude otevřeno kluziště na Vítězném náměstí, kam se dostaneme zdarma každý den od devíti do devíti. Další kluziště nabízí Praha 6 na střeše nákupního centra OC Šestka. Vstupné činí 50 korun.

Praha 7

Hned dvě velká kluziště a jedno malé pro děti potěší milovníky bruslení na Letenské pláni. I zde je bruslení zdarma, a to každý den od devíti do devíti.

Praha 8

Když nastanou studené dny, promění se koupaliště Ládví v kluziště. Za vstup na koupaliště Ládví zaplatí dospělí 40 korun. Bruslení za padesátikorunu si zájemci užijí také na hřišti u ZŠ Glowackého, které ukončí provoz koncem února.

Praha 9

Obyvatele Prahy 9 potěší kluziště o rozměrech 30 x 20 před západním vchodem do Centra Černý most. Vstupné pro dospělého činí 80 korun.

Praha 10

Školní kluziště na Veronském náměstí láká na vstup zdarma a omezenou kapacitu bruslařů, na kluziště jich smí jen třicet. Mezi zimní stadiony, kam mohou bruslaři vyrazit patří například Škoda Icerink, Zimní stadion Hasa nebo slávistický Eden.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Autoři | Foto prahasportovni.cz

Štítky přehled, bruslení, kluziště, zima, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.