středa 12. srpna 2020 Klára

Muž na Smíchově močil na tramvajový pás a zdržoval tím provoz. Pak dal pěstí strážníkovi

Silně opilý muž v pondělí večer močil na tramvajový pás na Smíchově, čímž brzdil tramvaj, která nemohla jet dál. Muži ze silnice na chodník pomohli strážníci, ale jeden z nich byl mužem napaden. Opilý násilník skončil na služebně státní policie.

Hlídka městské policie si v pondělí večer všimla ve Štefánikově ulici na Smíchově všimla muže, který zdržuje tramvajový provoz tím, že močí na tramvajový pás. Strážníci silně opilému muži pomohli přejít na chodník a protože muž nebyl schopný prokázat svou totožnost, rozhodli se strážníci, že muže odvezou na služebnu státní policie.

„Cestou ho hlídka musela občas podpírat, aby neupadl. Na přechodu se muž náhle prudce otočil a udeřil jednoho ze strážníků pěstí do obličeje. Druhý strážník ho okamžitě pomocí hmatů a chvatů svedl na zem, nasadil mu pouta a přivolal autohlídku, která muže na služebnu státní policie převezla," popsala nepříjemnou situaci mluvčí strážníků Jiřina Ernestová.

Napadený strážník dál pokračoval ve službě a muž je podezřelý ze spáchání trestného činu, čímž se budou nadále zabývat policisté.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

Autoři | Foto Jan Luxík

Štítky napadení, strážník, močení, tramvaj, Smíchov

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.