neděle 9. května 2021 Ctibor

Taxi, které vezlo ministra zahraničí Tomáše Petříčka, havarovalo. Řidič na místě zemřel

V noci na dnešek havarovalo v pražských Nuslích taxi, ve kterém cestoval ministr zahraničí Tomáš Petříček. Život řidiče taxi se přes veškerou snahu policistů a záchranářů zachránit nepodařilo. Ministr zahraničí je v pořádku, uvedl to server iDNES.cz.

Nehoda se stala v noci na dnešek v Nuselské ulici. Dvaašedesátiletý taxikář zkolaboval, zastavilo se mu srdce a auto v nízké rychlosti narazilo do dalšího zaparkovaného vozu. Policisté a záchranáři, kteří přijeli na místo nehody, se řidiče pokoušeli asi půl hodiny oživit. Jejich snaha však byla marná. „Policisté se ho snažili resuscitovat, bohužel neúspěšně,“ uvedla policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

„Byl jsem v noci u tragické dopravní nehody jako pasažer. Je mi líto, že vyhasl lidský život. Chci pozůstalým vyjádřit svou upřímnou soustrast. S mou ženou zítra uspořádáme zádušní mši,“ uvedl Petříček pro iDNES.cz.

Přesné okolnosti nehody policisté stále vyšetřují. Není totiž jasné, zda řidič nejdříve zkolaboval a poté narazil do zaparkovaného vozu, nebo naopak.

Ohodnoť článek

Foto Facebook Tomáš Petříček

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.