úterý 2. června 2020 Jarmil

Do Prahy míří chorvatská taxislužba Cammeo. Hodlá jezdit za osm korun na kilometr

Nabitý pražský trh s taxislužbami by mohla už brzy doplnit další konkurenční společnost. Na bázi podobné Uberu by mohla v Praze začít fungovat chorvatská společnost Cammeo Group, která hodlá začít jezdit za osm korun na kilometr. Upozornil na to portál Novinky.cz. Firma má v tuzemsku fungovat pod vedením bývalého profesionálního basketbalisty Zorana Helbicha.

Podle zjištění zpravodajského portálu má společnost už nyní v pražském Hloubětíně zaparkováno několik desítek Dacií na LPG. „Každého řidiče budeme osobně prověřovat a školit. Rozhodně nám nebude stačit poslat e-mailem naskenované papíry. Tím se chceme odlišit,“ řekl pro Novinky Zoran Helbich.

Pro zákazníky bude nástupní sazba 24 korun, kilometr jízdy bude stát osm korun a k tomu každá minuta strávená v autě za tři koruny. Minimální cena bude 50 korun.

Cammeo je chorvatská taxislužba, která začala fungovat před třinácti lety v Rijece. Dnes je společnost aktivní ve čtyřech zemích a čtyřiceti městech. „Když si objednáte Cammeo, nemusíte hledat, do kterého z deseti taxíků si máte sednout. Kromě klasické telefonické objednávky nabízíme také aplikaci, která vám ušetří čas a přináší i řadu výhod,“ dodává společnost.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Foto Cammeo Group

Štítky Praha, taxi, Cammeo, Chorvatsko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.