čtvrtek 2. července 2020 Patricie

Vyhledávání

Nalezené články: "zvířata"

Návrat k přírodě. „Živé sekačky“ v Praze 12 vyrazily do terénu

Návrat k tradičnějšímu způsobu života nemusí být utopií. Praha 12 nahradila hlasité a nešetrné sekání trávy v těžce dostupném terénu za „živé sekačky“. Ovce se při spásání osvědčily, a tak v městské části nyní rozšiřují své pole působnosti.

FOTO: Zookoutek v  pražském Kamýku je obnoven. Zavítali do něj první návštěvníci

Nový zookoutek v lesoparku v Kamýku přivítal první návštěvníky. Tamní areál prošel zásadní proměnou, během které byly vybudovány nové výběhy, seník i hájovna a zázemí pro techniku. Do obnoveného zookoutku se už nastěhovali zvířecí obyvatelé.

Sloní mláďata z pražské zoo dostala jména Amalee a Lakuna

Amalee a Lakuna, tak pojmenovali chovatelé z pražské zoo sloní samičky, které se tam narodily letos v březnu a květnu. Jde o jména ze Srí Lanky, odkud pocházejí matky slonic. Slůňata zůstanou v Praze a budou pokračovatelkami rodu. Novinářům to dnes...

Moje vysněná role je žena, která bojuje s rakovinou, říká herečka Karolína Krézlová

Karolína Krézlová je herečka, zpěvačka a modelka. Žije v Praze, kde studuje herectví. V obsáhlém rozhovoru je řeč o tom, proč jí přišla vhod pauza způsobená koronavirem, jak se těší na divadelní inscenaci Přítelkyně z domu smutku, kde hraje hlavní...

VášChovatel: Každý, kdo u nás nakupuje, podporuje zároveň útulky. Snažíme se, aby naše podnikání mělo přesah

Lidé by měli svým mazlíčkům kupovat kvalitní krmiva, tedy pokud myslí na jejich zdraví. Přesvědčen je o tom provozovatel známého e-shopu www.vaschovatel.cz Miroslav Pospíšil, se kterým jsme realizovali rozhovor.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "zvířata"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "zvířata"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.