středa 30. listopadu 2022 Ondřej

Vyhledávání

Nalezené články: "utonutí"

Švédsko má nejnižší počet úrazů dětí při autonehodách. Dodržuje roky osvědčené pravidlo

Autosedačka umístěná ve voze proti směru jízdy je pro dítě bezpečnější než ta, která je připevněná po směru. Při střetu plní funkci ochranného štítu a na páteř, krk a hlavu dítěte působí výrazně menší zátěž. Rodiče by měli vozit malé pasažéry v...

Záchranáři našli na hladině Vltavy mrtvolu. Případ řeší policie

Dnes ráno našli vodní záchranáři na hladině Vltavy u železničního mostu pod Vyšehradem v úrovni Císařské louky mrtvolu muže. Po jeho totožnosti pátrají kriminalisté. Koroner určil jako předběžnou příčinu úmrtí utonutí.

Mladá žena se utopila, když si šla v opilosti zaplavat s kamarádkou do rybníka

Pětadvacetiletá žena se utopila v retenční nádrži Kotlářka v pražských Košířích, kde si byla zaplavat se svou kamarádkou. Podle policie předtím u rybníka společně popíjely alkohol. Mladá žena zmizela pod hladinou a už se nevynořila, bez známek...

Ve Vltavě se utopil muž. Pod vodou byl skoro hodinu

Ve Vltavě u Císařské louky se dnes utopil čtyřiapadesátiletý muž. Tonoucímu přijeli na pomoc hasiči i zdravotnická záchranná služba, i přes nepřímou masáž srdce a plicní ventilaci se ho ale nepodařilo oživit.

V Praze se utopilo dítě v bazénu. Na místě zasahovaly dva vrtulníky

V obci Louňovice v okrese Praha-východ dnes před polednem v bazénu utonulo dítě. Na místo letěl záchranářský i policejní vrtulník, dítě se ale zachránit nepodařilo.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "utonutí"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "utonutí"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.