Počasí dnes-1 °C, zítra1 °C
Úterý 7. února 2023  |  Svátek má Veronika

Vyhledávání

Nalezené články: "starostové"

Praha nabízí kurzy oprav nábytku, chce tak předejít vzniku odpadu

Hlavní město ve spolupráci se Střední odbornou školou Jarov připravilo několik kurzů oprav drobného nábytku. Lidé si mohou přinést vlastní poničené kusy a naučit se, jak se o ně postarat. Magistrát tak chce předejít produkci odpadu.

Pražští Piráti zahájili schvalování koaliční smlouvy se Spolu a STAN

Pražští Piráti dnes zahájili schvalování koaliční smlouvy se Spolu (ODS, TOP 09, KDU-ČSL) a STAN pro pražskou radnici. Proces s diskusí členů krajského fóra ke znění dohody potrvá týden. Hlasování o vstupu do koalice zabere poslední dva dny.

Zvolení Pavla pražští politici vítají. Snad splní předvolební sliby, doufá Udženija

Na výsledek prezidentských voleb reagovali i pražští politici, většina zvolení Petra Pavla uvítala. Někteří volby považují za referendum o Andreji Babišovi, další si od toho slibují návrat slušnosti a důstojnosti na Hrad a stmelení společnosti.

Při výběru úložiště jaderného odpadu má pomoci nový zákon. Obcím vadí, že ani pak nebudou mít právo veta

Česko už dvacet let hledá místo, kde vybudovat hlubinné úložiště jaderného odpadu. V roce 2020 byly z devíti lokalit vybrány čtyři, z nichž má vzejít „vítěz“. Ani jedna z obcí o výhru ale nestojí. Tento týden jde do vlády zákon, který má komunikaci...

Městských částí je moc, prospěla by redukce, říká nový starosta Prahy 6 Jakub Stárek

Pražská Drbna spouští seriál rozhovorů se starosty a starostkami městských částí. Vyzpovídali jsme Jakuba Stárka (ODS), který je novým starostou Prahy 6. Povídali jsme si o tom, jak blízko politice vyrůstal, v čem vidí svůj úspěch a jestli by si...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "starostové"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "starostové"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.