úterý 19. října 2021 Michaela

Vyhledávání

Nalezené články: "peněženka"

PirSTAN: Necháme lidem v peněženkách víc peněz!

Raketově rostoucí inflace, zdražování všeho od bydlení až po oblečení. To je česká realita. Dopadá a ještě více dopadne zejména na lidi, kteří musí vyjít s menší sumou peněz. Proto Piráti a Starostové navrhují valorizaci slevy na dani z příjmu....

Muž si zapomněl peněženku ve sdíleném autě. Policie pátrá po mužích, kteří platili jeho kartou

Pětadvacetiletý muž si ve sdíleném autě, které použil k jízdě 17. srpna v Praze 1, zapomněl peněženku s platebními kartami a hotovostí. Od auta odešel, ale na jeho zapomnětlivost ho po několika hodinách upozornilo několik sms zpráv, které ho...

Zloděj v centru Prahy okradl spícího muže. Záhy ho dopadli strážníci

Díky pohotové reakci strážníků se podařilo zachránit spícímu muži v centru Prahy peněženku s doklady. Další muž mu ji totiž během noční siesty ukradl a poté z místa rychle utekl.

Prahou cestoval batůžek s drahým mobilem a plnou peněženkou

O tom, že je Praha krásná, není pochyb. Zřejmě ale krásy metropole jednoho z cizinců očarovaly natolik, že v jedné z tramvají zapomněl svůj batoh, kde se nacházela peněženka s útratou téměř 126 tisíc korun a drahý telefon.

Muž na Žižkově ukradl obsluze baru peněženku. Hrozí mu dva roky vězení

Pražští policisté od konce července pátrají po dosud neznámém muži, který obsluze jednoho z barů v Praze 3 odcizil peněženku. Pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až dva roky za mřížemi.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "peněženka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "peněženka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.